✔️ Обираєте навчальний заклад та маєте бажання більше дізнатися про факультет математики, інформатики та фізики Українського державного університету імені Михайла Драгоманова?

✔️ У Вас є запитання щодо умов вступу,  особливостей навчання, освітніх можливостей і додаткових переваг?

👉 Завітайте на День відкритих дверей та поспілкуйтеся з керівництвом, викладачами та студентами  факультету, дізнайтеся відповіді на всі запитання, сплануйте власну вступну кампанію.

Запрошуємо на День відкритих дверей факультету математики, інформатики та фізики!

Шановні вчителі, науковці, аспіранти і студенти!

Повідомляємо вас, що засідання Всеукраїнського науково-методичного семінару «Актуальні питання методики навчання фізики та астрономії в середній та вищій школі», відбудеться 22 травня 2024 року, на 13:00

(GoogleMeet, 📲посилання).

Тема семінару: «Теоретичні і методичні засади підготовки майбутнього вчителя фізики до формування дослідницької компетентності учнів на основі сучасного електронного ресурсу «Фізика. Легко»» (доповідає проректор з міжнародних зв’язків та стратегічного розвитку, доцент кафедри фізики та інтегративних технологій навчання природничих наук Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, кандидат педагогічних наук, доцент – Миколайко Володимир Валерійович)

Шановні колеги, студенти і викладачі!

Запрошуємо вас на онлайнову зустріч-лекцію з партнерами нашого університету, представниками кіберполіції.

📝ТЕМА: "Кібергігієна".

👥ЛЕКТОРИ: Осадча Наталія Вікторівна та Пронтенко Лілія Володимирівна.

🗓️КОЛИ: 14 травня (вівторок), 15-00.

📲ПОСИЛАННЯ: https://meet.google.com/kea-mhpg-tpg (приєднання до зустрічі тільки через корпоративну пошту).

Сторінка 1 із 31