Випуск (бакалаври 2022)

Цього тижня відбувся перший випуск бакалаврів факультету математики, інформатики та фізики.

Випускний – це підведення підсумків роботи викладачів та студентів, урочисте визнання результатів їхньої спільної плідної праці. Чотири роки навчання пролетіли майже непомітно, і ось настав цей довгоочікуваний день вручення дипломів бакалаврам.

Далекі кілометри не стали перепоною. Для випускників пдготували вітання студенти факультету:

Пісня

Відеовітання

Деканат факультету також приготував маленький сюрприз. Разом ми згадали чотири студентських роки: Відеоролик-вітання

Щиро вітаємо вас, дорогі випускники, з отриманням дипломів! Завтра перед Вами відкриється тисячі доріг і кожен обере свою. На когось чекає стабільний професійний шлях, на когось – стрімкий кар’єрний зліт, а комусь ще, можливо, доведеться шукати себе у складній системі координат професійної самореалізації. Більшість, ми переконані, побачимо зовсім скоро: на вступних фахових екзаменах в магістратуру.

Але за будь-яких умов пам’ятайте: знання, здобуті Вами, назавжди залишаться Вашим цінним інтелектуальним капіталом. Ми віримо, що ви будете гідно нести по життю статус випускника НПУ імені М.П.Драгоманова 2022 року і прославлятимете рідну альма-матер славетними вчинками і гідними справами, та впевнені, що Університет буде пишатися Вами.

Бажаємо вам успіхів у обраній професії, щастя у житті, здійснення мрій та життєвих планів! Хай здобуті Вами знання та навички відкривають нові можливості і стануть запорукою розвитку України.

imgonline-com-ua-CompressBySize-xtzi1j8M7qkc4e.jpg