16 лютого Україна відзначила державне святоДень єднання.


🔖День єднання - молоде свято. У нього немає сформованих роками традицій, але в умовах війни воно набуло особливого сенсу - показати усьому світові, що ми сьогодні - як ніколи єдині та попри все будемо відстоювати свою незалежність і своє майбутнє.🔖


Так і студенти ФМІФ хотіли продемонструвати всім, що вони - єдина сила, яка подолає все!

 

На базі факультету математики, інформатики та фізики 02 листопада 2023 р. пройшов благодійний ярмарок «Від серця до серця».

Студентами факультету було проведено майстер-класи, захопливі дослідження, приготовлені різні смаколики 🥧.

🎓Захід відвідав декан факультету Микола ПРАЦЬОВИТИЙ та багато викладачів з різних кафедр.

📌Всі кошти, які були зібрані з ярмарки, будуть передані у «скриньку довіри».

Більше 👉 фото

Дякуємо і пишаємося нашими студентами!:))

19 жовтня 2023 р. проходив науково-популярний захід «Цікава наука – Science is fun», який проводив факультет математики, інформатики та фізики спільно з Природничим факультетом і з МАН міста Києва.

 

🧑‍🔬 Під час заходу організатори демонстрували дітям цікаві досліди з хімії, фізики та біології, демонстрували роботу дрону.

 

🎞 Більше  👉 фото заходу

 По закінченню заходу дітьми було зроблено висновок, що наука потрібна, цікава і корисна кожному!

📝 Вчора, 27 жовтня 2023 р., до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності-2023, у 🇺🇦 День української писемності та мови, приєдналися студенти факультету математики, інформатики та фізики УДУ імені Михайла Драгоманова.

 

🎞Більше  👉 фото

фото_2_насадюк.jpg
    26 вересня 2023 року
в УДУ імені Михайла Драгоманова відбувся захист дисертації Тетяни Олександрівни Насадюк на тему «Методика реалізації прикладної спрямованості навчання математики учнів 5-6 класів». Дисертація виконувалася на кафедрі методики навчання математики ФМІФ під час навчання здобувачки в аспірантурі під керівництвом доцента Світлани Михайлівни Лук’янової.
    Голова вченої ради професор Микола Вікторович Працьовитий, опоненти дисертації (доктор пед. наук, професор Ольга Іванівна Матяш і кандидат пед. наук, с.н.с. Дарина Володимирівна Васильєва) та інші учасники дискусії, серед яких і завідувач кафедри методики навчання математики професор Василь Олександрович Швець, відзначили актуальність теми дослідження та її важливість

Сторінка 1 із 13