❗️Із 1 березня до 10 травня 2024 року на Факультеті математики, інформатики та фізики УДУ імені Михайла Драгоманова проходив конкурс на кращу студентську роботу з математики і теорії та методики навчання математики «Математика в житті людини».

🏆Перемогу в конкурсі здобула студентка 3м групи Дар'я Сергійко, а призерами стали - студентка 4мсо групи Ольга Года та студентка 4м групи Олександра Лєвіна.

Вітаємо переможців та зичимо їм нових наукових здобутків у майбутньому!

❗️🏆Вітаємо Переможців Олімпіади з програмування, яка проходила на факультеті!

• 🔹І місце: Грищенко Едуард, студент 3 курсу спеціальності Інженерія програмного забезпечення
  • 🔹ІІ місце: Музиченко Олександр, студент 1 курсу магістратури спеціальності Середня освіта (Інформатика)
  • 🔹ІІІ місце: Сергійчук Андрій, студент 3 курсу спеціальності Середня освіта (Математика)

16 лютого Україна відзначила державне святоДень єднання.

🔖День єднання - молоде свято. У нього немає сформованих роками традицій, але в умовах війни воно набуло особливого сенсу - показати усьому світові, що ми сьогодні - як ніколи єдині та попри все будемо відстоювати свою незалежність і своє майбутнє.🔖

Так і студенти ФМІФ хотіли продемонструвати всім, що вони - єдина сила, яка подолає все!

☝️🗓️У суботу 6 квітня 2024 р. на факультеті математики, інформатики та фізики пройшов День відкритих дверей! Захід налічував більше 30 майбутніх абітурієнтів та близько 20 співробітників факультету.
🎓Гостям було запропоновано розглянути перелік всіх можливих освітніх програм як бакалаврських, так і магістерських, аспірантських , на які буде здійснюватися набір у 2024 р.

На базі факультету математики, інформатики та фізики 02 листопада 2023 р. пройшов благодійний ярмарок «Від серця до серця».

Студентами факультету було проведено майстер-класи, захопливі дослідження, приготовлені різні смаколики 🥧.

🎓Захід відвідав декан факультету Микола ПРАЦЬОВИТИЙ та багато викладачів з різних кафедр.

📌Всі кошти, які були зібрані з ярмарки, будуть передані у «скриньку довіри».

Більше 👉 фото

Дякуємо і пишаємося нашими студентами!:))

Сторінка 1 із 13