📖🧑‍🎓 Вручення дипломів 🎓 Випуск 2024

📸 Більше фото 👉

Останній тиждень навчання на Факультеті математики, інформатики та фізики закінчився феєрично 🎇 Відгримів конкурс "Король та Королева Факультету 2024" 👑

Чого тільки не було 👉 Пристрасні танці🔥, виступи артистів 🎸, строгі судді 💭, здивована публіка 🤯. Учасники дивували глядачів найрізноманітнішими талантами 🕺💃 і показували свої інтелектуальні здібності 🤔!

Відтепер гідно носити звання Королеви Факультету буде 🥇 Новосад Сніжана (31і) 🎉 🎁👑
Гідно носити звання Короля Факультету буде 🥇 Далевський Віктор (11і) 🎉🎁👑

Фаворитами глядацького голосування стали: Новосад Сніжана (31і) 🎊🎈🎀 та Ленько Богдан (2м) 🎊🎈🎀.

Шановні колеги!
🎓Кафедра інформаційних технологій і програмування Українського державного університету імені Михайла Драгоманова запрошує вас взяти участь у ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Теорія і практика використання інформаційних технологій в умовах цифрової трансформації освіти», яка відбудеться 19 – 20 червня 2024 року.
❗️Участь в конференції БЕЗКОШТОВНА. Кожен учасник отримає сертифікат учасника та макетований збірник матеріалів конференції в електронному вигляді.
📝Інформаційний лист можна завантажити на сайті конференції: https://conf-itp.udu.edu.ua

Шановні студенти!
Запрошуємо Вас взяти участь в олімпіаді з програмування

✔️Реєстрація учасників на Олімпіаду відбувається тільки через корпоративну пошту студента, до 10-00 29 травня 2024 .

• 🔹Формат участі і проведення дистанційний.
  • 🔸Зареєстровані учасники отримають логін в пароль доступу до завдань на платформі Moodle.

Сторінка 1 із 32