Фінал "Турнір за шахів" завершився з наступними результатами:

  • І місце - Рудник М.
  • ІІ місце - Вехтєв М.
  • ІІІ місце - Коваленко М.

🏆 До збірної МІФ на кубок ректора входять:

  • Рудник М. 1 курс
  • Вехтєв М. 3 курс
  • Сергійко Д. 2 курс

Більше фото за 👉 посиланням

Вітаємо з призначенням академічної стипендії Президента України на 1 семестр 2022-23 н.р.студентів факультету (наказ МОНУ 832 від 19 вересня 2022 р., https://cutt.ly/mBxEPuY). Це:

❇️ Нитник Анна Сергіївна, 2 рік навчання магістратури, ОНП "Фінансова та актуарна математика"
❇️ Біловицька Надія Андріївна, 4 курс, ОП "Середня освіта (Математика)"
❇️ Нікорак Олена Олександрівна, 4 курс, ОП "Середня освіта (Математика)"

Радіємо Вашим досягненням і пишаємось перемогами! Зичимо здійснення заповітних мрій та успішної реалізації задумів. Мужності та віри у свої сили! Ваше стремління, здобуті знання та навички є запорукою розквіту України 🇺🇦!

Шановні драгомановці! У третю суботу травня в Україні вже традиційно відзначаємо ще одне наше професійне свято – День науки!

Завдяки розвитку науки, ефективного використання результатів наукової діяльності, впровадження новітніх технологій можна побудувати динамічну конкурентоспроможну економіку країни, здатну забезпечувати сталий розвиток суспільства та підтримувати його соціальну єдність та добробут.

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 червня 2022 року (https://mon.gov.ua/ua/npa/pro-zatverdzhennya-rishen-atestacijnoyi-kolegiyi-ministerstva-530) завідувачу кафедри теорії та методики навчання фізики і астрономії Чумаку Миколі Євгенійовичу присвоєно вчене звання професора кафедри теорії та методики навчання фізики і астрономії.

Бажаємо успіхів у науковій і педагогічній діяльності!

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 07 квітня 2022 року (https://mon.gov.ua/ua/npa/pro-rishennya-z-pitan-prisudzhennya-naukovih-stupeniv-i-prisvoyennya-vchenih-zvan-ta-vnesennya-zmin-do-nakazu-ministerstva-osviti-i-nauki-ukrayini-vid-1-lyutogo-2022-roku-89) викладачам нашого факультету присвоєно вчені звання:

Школьному Олександру Володимировичу – вчене звання професора кафедри математики і теорії та методики навчання математики

Струтинській Оксані Віталіївні – вчене звання професора кафедри інформаційних технологій і програмування

Дремовій Ірині Анатоліївні – вчене звання доцента кафедри математики і теорії та методики навчання математики

Бажаємо подальших успіхів, нових професійних звершень, нових здобутків на науковій ниві та здійснення професійних планів!

Сторінка 1 із 3