Звітно-наукова конференція «Єдність навчання і наукових досліджень – головний принцип університету»

22 травня 2024 року на факультеті математики, інформатики та фізики відбулося пленарне засідання звітно-наукової конференції «Єдність навчання і наукових досліджень – головний принцип університету» за підсумками наукових досліджень викладачів, докторантів та аспірантів УДУ імені Михайла Драгоманова у 2023 році.

На засіданні було розглянуто 8 доповідей: звітна доповідь декана факультету професора Працьовитого М.В. на тему «Наукова та науково-популярізаційна робота на факультеті» та по одній науковій доповіді від кожної кафедри.

Засідання проходило в змішаному форматі, загалом було присутні більше 35 співробітників факультету. Кожен викладач, який хотів, зміг висвітлити свої здобутки за 2023 рік. В кінці заходу було обговорено питання щодо системи стимулювання науково-дослідної роботи викладачів.

👉Більше фото