Доктор Янош Дьюрі

📣 Запрошуємо викладачів і студентів на онлайн-зустріч!

До нас у гості завітає Янош Дьюрі (János Győri), доктор наук, професор Будапештського університету імені Етвеша Лоранда (Eötvös Loránd University), Угорщина.

✅ Доктор Янош Дьюрі є професором освіти Інституту психології та освіти факультету освіти та психології Університету Етвеша Лоранда, Будапешт, Угорщина.
✅ Його наукові інтереси охоплюють багато сфер освіти: культурний вплив освіти, різноманітність та освіта, педагогіка обдарованості, додаткове приватне репетиторство (так звана «тіньова освіта»), професійний розвиток вчителів, методологія науки тощо.
✅ Він є автором близько 250 публікацій англійською та угорською мовами: книги, розділи монографій, статті, доповіді на конференціях.
✅ Опублікував низку статей про навчання математично обдарованих дітей в Угорщині. У одній із них він запровадив так званий Pósa-метод, названий на честь доктора Лайоша Поза, винахідника цього підходу в навчанні математики для обдарованих дітей.
✅ На основі свого якісного ретроспективного дослідження доктор Дьюрі також опублікував дослідження про перший спеціальний клас для математично обдарованих дітей в Угорщині.
✅ Як всесвітньо відомий фахівець із приватного додаткового репетиторства у 2021 році він видав 3 тематичні статті для наукових журналів на цю тему, запросивши провідних світових експертів у галузі методики навчання математики в якості співавторів.

Що на Вас чекає? Будемо говорити про:


🔸 відмінності та подібності позашкільної та «тіньової освіти»;
🔹 історія та сучасний стан «тіньової освіти» в постсоціалістичних країнах;
🔸 відмінності між індивідуальним репетиторством та підприємницьким додатковим приватним репетиторством;
🔹 важливість і амбівалентність «тіньової освіти» у сфері математичної освіти з особливим акцентом на освіту для математично обдарованих дітей;
🔸 підвищення кваліфікації вчителів та «тіньову освіту»;
🔹 нормативне регулювання «тіньової освіти».
І головне: про те, чи є «тіньова освіта» позитивним чи негативним явищем!

💥 Доповідь буде цікавою як досвідченим викладачам університету, так і студентам - майбутнім учителям, а також усім симпатикам математики. 🙃 Не пропустіть 😉!

Спілкування відбуватиметься англійською мовою з україномовною презентацією. Для розуміння доповіді досить володіння англійською мовою на рівні В1.

🕔 Коли? Середа, 08 червня, 17:00 (Київський час).
🌀 Де? Онлайн, платформа Zoom

Зареєструватись: https://forms.gle/W1YDy49xNi2TJUrf6