Конкурс «Нагорода за фундаментальні академічні цінності»

👩🏻‍💻🧑🏻‍🔬Німецька служба академічних обмінів (DAAD) оголошує конкурс «Нагорода за фундаментальні академічні цінності».
💶Нагороди фінансує Федеральне міністерство освіти та наукових досліджень Німеччини (BMBF). Троє лауреатів отримають грошову нагороду за дослідницькі публікації у розмірі 7000, 6000 та 5000 євро. Лауреати також будуть запрошені представити статтю/тези під час конференції DAAD.❗️Кандидати на участь - це науковці (випускники зі ступенем магістра, докторанти та постдокторанти (здобуття наукового ступеня доктора філософії не пізніше ніж 5 років тому), які зробили внесок у збереження та популяризацію академічних цінностей в Європейському просторі вищої освіти (ЄПВО), мають принаймні одну визначну публікацію, написану протягом останніх 4 років, про фундаментальні академічні цінності.

У разі наявності більшої кількості публікацій із вказаної тематики, кандидат на участь повинен вказати одну конкретну публікацію, з якою має намір брати участь у конкурсі.

📑Документи, необхідні для участі у конкурсі (подаються у форматі PDF):
- мотиваційний лист довільної форми англійською мовою (400-1000 слів), в якому розкривається академічний інтерес кандидата до збереження або захисту фундаментальних академічних цінностей у ЄПВО;
- анотація поданої публікації (англійською мовою, макс. 400 слів) із зазначенням ключових слів;
- оригінальна публікація, подана на конкурс із зазначенням видавництва, року видання, точної нумерації сторінок;
- резюме без хронологічних розривів та у вигляді таблиці (вказуйте місяць та тривалість навчання, проведення дослідження та/або роботи);
- список публікацій із повною бібліографічною інформацією (включаючи номер першої та останньої сторінки). Також додаються електронні посилання за наявності.

Кінцевий термін подання: 31 серпня 2022 (12:00 ночі, CEST)

✅Детальніше про конкурс: https://cutt.ly/lK7Qkvx