«Студентські фізико-математичні етюди»

Шановні студенти та наукові керівники!

Запрошуємо студентів подати свої наукові статті до збірника студентських наукових праць «Студентські фізико-математичні етюди», № 23.

Для того, щоб подати статтю до друку, потрібно  до 26 грудня 2022 року на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. надіслати:

1. 1) файл з рукописом статті, оформлений згідно вимог;
  2. 2) інформацію про автора: ПІП, місце навчання, спеціальність, курс;
  3. 3) інформацію про наукового керівника: ПІП, науковий ступінь, вчене звання, посада;
  4. 4) рекомендацію до друку, підписану науковим керівником (достатньо констатуючої частини, в якій науковий керівник підтверджує, що на його думку, стаття містить нові наукові результати і може бути рекомендована до друку).

Редакційна колегія здійснює рецензування та перевірку статей на плагіат. За умови позитивної рецензії та достатнього ступеня самостійності, стаття приймається до друку.

Детальніше про вимоги до змісту та офомлення, умови подання статей, а також архів попередніх номерів Ви можете переглянути на сайті https://www.sfmenpu.com