#Video_Training_by_FMIF

Так, з 24 лютого змінилося наше життя. Кожен переживає ці події по-особливому, але є те, що притаманне всім нам - ми стали сильнішими. Ми продовжуємо вчитися, бо освіта завжди перемагає темряву. Ми продовжуємо вірити в нашу перемогу та докладати максимум зусиль, аби поскоріше почути цю так жадану фразу "МИ ПЕРЕМОГЛИ". І ми її неодмінно почуємо💙💛

В лютому ми започаткували гарну традицію на факультеті: "Вмієш сам - навчи інших".

Пригадуєте #Video_Training_by_FMIF 17-18 лютого?)

Два дні активного онлайн-навчання, бурхливих дискусій і обговорень, інтерактивів, роботи в команді. Учасники здобули як теоретичні, так і практичні знання з відео - монтажу, мистецтва фотографії, публічних виступів та дізнались про секрети створення якісних навчальних відео. А організатори отримали колосальний досвід роботи з авдиторією в дистанційних умовах. Ми разом створили портрет ідеального лектора навчальних відео (фото прикріплене😉).

Організатори тренінгу:
@vlad_supreme
@ivan_martik
@OxanaTrebenko
@samoilenko_a

Проєкт отримав продовження, але про це в наступному дописі☺️.

Тоді ми не встигли опублікувати допис і розіслати сертифікати, але ж учасники на них очікують.

Дякуємо нашим студентам-учасникам за активну участь 🥰. Сертифікати і матеріали уже надіслані - перегляньте поштові скриньки😉

Якщо не отримали листа/не бачите свого сертифікату чи інші питання, звертайтеся: @samoilenko_a.

До нових зустрічей!💙💛