Все про навчання та оцінювання успішності
Поточне оцінювання: усне або письмове опитування на практичних, семінарських та лекційних заняттях; оцінювання результатів розв’язання задач та практичних ситуацій (кейсів), виконання та захист лабораторних робіт; комп’ютерне тестування, інші види робіт, передбачені робочою навчальною програмою дисципліни. Методика проведення поточного контролю навчальних досягнень студентів і система розподілу балів розробляється лектором, що викладає дисципліну, затверджується кафедрою та відображається в робочій програмі навчальної дисципліни. Розподіл балів за видами робіт/завдань викладач повідомляє студентам на початку семестру. Пропущені практичні, семінарські, лабораторні та індивідуальні заняття підлягають обов’язковому відпрацюванню. Студентів, що по закінченню навчального семестру не виконали індивідуального навчального плану з будь-якої навчальної дисципліни без поважних причин та набрали від 0 до 34 балів, не допускають до складання підсумкового семестрового контролю з дисципліни. У відомості обліку успішності роблять запис «не допущено» і підсумкову семестрову атестацію такі студенти можуть складати на загальних підставах лише після повторного вивчення навчальної дисципліни.
Підсумковий семестровий контроль – це підсумкове оцінювання навчальних досягнень студента за семестр, яке проводять у формі заліку або екзамену. Залік – це форма підсумкового контролю, що виставляється за результатами поточної успішності. Студент отримує залік, якщо за результатами поточного контролю він набрав 60 і більше балів. Якщо за результатами поточного контролю студент набрав менше 60 балів, він повинен виконати залікове завдання і за його результатами одержати відповідну кількість залікових балів з дисципліни. Якщо за результатами поточного контролю студент набрав 60 і більше балів, проте хоче поліпшити свій підсумковий результат, він може виконати залікове завдання та з урахуванням його результатів підвищити свою підсумкову оцінку з дисципліни. Семестровий екзамен – форма підсумкового контролю рівня оволодіння студентом програми навчальної дисципліни за семестр, що проводять як контрольний захід під час екзаменаційної Екзамени проводять за розкладом екзаменаційної сесії.
Академічна заборгованість з дисципліни виникає, якщо: Студент, який має більше 5-ти академічних заборгованостей, відраховується з Університету. Студент, який має менше 5-ми академічних заборгованостей може ліквідувати їх до початку наступного навчального семестру у визначені деканом факультету терміни. Повторне вивчення дисципліни У разі: Для цього необхідно: Студент, який не подав відповідної заяви у встановлені терміни без поважної причини, вважається таким, який відмовився від повторного вивчення дисципліни, і підлягає відрахуванню з Університету за академічну неуспішність.
Студенти факультету мають можливість обирати дисципліни в обсязі не менше 25% від загальної кількості кредитів ECTS, передбачених освітньою програмою Вибір дисциплін реалізується трьома шляхами: Відповідно до Положення про формування вибіркової частини робочих навчальних планів УДУ імені Михайла Драгоманова процедура обрання студентами освітнього ступеня “бакалавр” та “доктор філософії” дисциплін наступна: Семестри, в яких передбачено вивчення вибіркових дисциплін кожного із типів, визначаються навчальним планом. Магістранти здійснюють процедуру вибору дисциплін на початку 1 семестру та в кінці 2 семестру.
Поточне оцінювання і Е-журнал успішності
Підсумковий семестровий контроль
Ліквідація академічної заборгованості і повторне вивчення дисципліни
Вибір дисциплін