Секційне засідання кафедри методології та методики навчання фізико-математичних дисциплін вищої школи

13 травня 2022 року, відбулося секційне засідання кафедри методології та методики навчання фізико-математичних дисциплін вищої школи "Сучасні проблеми фізико-математичної освіти і науки" звітної наукової конференції студентів та аспірантів НПУ імені М.П.Драгоманова "Освіта і наука - 2022".
📌 В роботі секції взяло участь 17 студентів, які оприлюднили результати своїх наукових досліджень. Серед доповідачів були як магістранти, що представили результати завершених випускних робіт, так і студенти молодших курсів, що тільки розпочали свій науковий шлях.
📌 В своїх виступах доповідачі приділили увагу цілому ряду цікавих і важливих проблем:
📈 математика та математичне моделювання, зокрема моделювання фінансово-економічних процесів в кризових умовах (умовах війни) - Нитник Анна, Мороз Валентина, Ленц Діана;
📚 методика навчання окремих тем шкільного курсу математики, використання сучасних методів та засобів навчання - Венгер Олена, Наливайко Марія, Полякова Ніна, Савінова Оксана;

💻 використання ІТ та STEM-технологій, систем комп'ютерної математики, навчальних платформ та програмних засобів в навчанні, зокрема дистанційному, математики та фізики - Андрєєва-Яхья Анастасія, Козубська Інна, Ситник Альона, Стахеєва Анна, Ціпура Тетяна;
🪃 популяризація науки, проведення науково-популяризаційних заходів, мотивація школярів до навчальної та дослідницької діяльності, зокрема в під час проведення занять ЛІР (Лабораторії інтелектуального розвитку) - Куца Дар'я, Альошкін Артем, Шабуніна Анастасія, Сергійко Дар'я, Сергійчук Андрій, Отупор Наталія, Гайова Аліна, Степаненко Владислав, Хвостенко Олександра.
📌 Всі доповідачі підготували цікаві та змістовні доповіді, брали участь в обговореннях, відповідали на питання.
Бажаємо всім учасникам конференції перемоги, миру, нових наукових здобутків та успіхів !